×
خانه » رسانه سایت » کمک آموزش آنلاین به شرکت شما
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

کمک آموزش آنلاین به شرکت شما

کمک آموزش آنلاین به شرکت شما

همه ما تجربه این را داریم که در کسب و کار و زندگی خودمون با چالش های مختلفی روبه رو شده باشیم. در مواجهه با یه چالش چیزی که مهم چگونگی برخورد و روبه رو شدن ما با اون چالش و اتفاق.چالش در کسب و کار خیلی مهم .هستند افرادی که زمان مقابله با یه چالش دچار اضطراب و تنش میشن و کم کم کار خودشون را از دست میدن ولی افرادی هم هستن که وقتی چالشی رخ میده به دنبال راه مناسب برای مقابله با اون چالش هستند . امروز میخوایم در مورد کلاس ها و آموزشهای آنلاین براتون صحبت کنیم و بگیم کمک آموزش آنلاین به شرکت شما در مقابله با بحرانها و چالش ها به چه صورت.

شده تا حالا بخواین در مورد کار یاپروژه ایی از تجربه افراد با تجربه استفاده کنید ولی فرصت رفتن پیش اون افراد و برگزاری جلسه را نداشته باشید و با برعکس اون افراد فرصت این را که زمان جلسه ایی حضوریبه شما بدن را نداشته باشن ؟ آیا شدهبرای قبول یه پروژه وانجام اون به صورت فوری نیاز به برگزاری جلسه با اعضا اصلی شرکتتون داشته باشیم ولی اونها در شرکت نباشن و مثلا یکی مرخصی باشه و یکی برای انجام ماموریت به شهر یا کشور دیگه رفته باشه و …؟ و خیلی موقعیت های دیگه که قاعدتا یه شرکت درش قرار میگیره و نیاز به استفاده از نظرات بقیه اعضا شرکت و افراد دیگه با تجربه داره .

کمک آموزش آنلاین به شرکت شما

Help your company learn online

یه مدیر آینده نگر همیشه یه قدم جلوتر حرکت میکنه و به فکر تموم چالشها و اتفاقات ناگهانی هست.داشتن یه بستر آموزشی و کلاس آموزشی و کنفرانسی آنلاین میتونه راه حل خوبی باشه برای مقابله با چالش هایی که گفتیم و خیلی شرایط خاص دیگه که شما نمیتونین حضوراتیم کاریتون را دور هم جمع کنین. نکته ایی که باید بهتون بگیم اینه که جمع کردن افراد با تجربه دور هم و قرار دادنشون توی یه تیم ممکن یکم ترسناک باشه چون هر کردم تجربه خاص خودشون را دارن و از طرفی از نظر سن و سال با شما و تیم کاریتون اختلاف سن دارن و مدیدیت کردن این گروه خیلی سخت چون باید مرتب حواستون باشه که ناراحتی پیش نیاد و ….

بعضی از کسب وکارها همکاران و نیروهای کاری دارن که مجور هستن از راه دور به امور کاریشون برسن .مثلا مجبور به نگهداری کردن از پدر و مادر و یا فرزند خودشون هستن و یا اینکه خودشون از نظر توان جسمی مشکل دارن که توی شرکت حضور داشته باشن و …. ولی با تمام مشکلات مجبور هستن برای ارائه گزارش هفته ایی یکی دو مرتبه به شرکت بیان و اینکار شرایط را برای اونها سخت تر کنه . شما با برگزاری کلاسهای آنلاین و آموزشهای آنلاین میتونین این مشکلات را برطرف کنین و اگر نیروهای کاریتون به آموزش نیاز داشته باشن از طریق آموزش آنلاین و کلاس مجازی این آموزشها را برای نیروهاتون بزارید و یا اینکه با برگزاری جلسات آنلاین گزارش های کاری نیروهاتون را بگیرین.

شاید هنوز هم این سوال براتون باشه که چرا باید از یه کلاس آنلاین استاده کنیم ؟

مدیریت زمان و استفاده از کل زمان در زور برای یه مدیر موفق خیلی ضروری . اگر بخواین در کسب و کارتون موفق بشین و به همه خواسته هاتون برسین باید از بزرگترین سرمایه ایی که دارید یعنی زمان به خوبی استفاده کنین و نگذارید لحظه ایی به هدر بره. استفاده از آموزش و کلاس آنلاین این موقعیت را برای شما فراهم میکنه که بتونین در زمان صرفه جویی کنین و دغدغه این را نداشته باشین که نیروهای کاریتون در ماموریت هستن و یا اینکه خودتون در شرکت حضور ندارید و نیاز فوری به برگزاری یه جلسه دارید.به راحتی متونین از همه اعضا شرکت بخواین راس ساعت مقرر در جلسه آنلاین حضور داشته باشن و بدون اتلاف وقت امور را پیش ببرین.

برای استفاده و راه اندازی یه کلاس آنلاین از افرادی کمک بگیرین که میدونن :

  • چقدر زمان مهم.
  • چقدر شغل شما به مردم متکی.
  • چقدر کار استرس زا میشه وقتیکه جلسه ها وملاقاتای مختلفی هست.
  • چقدر کنترل استرس این جلسات مداوم براکارمندا سخت میشه.
  • چرا و چگونه کارها در جهت درست حرکت نمی کنن و چطوری کارا خراب میشه.
profile avatar

مدیر سایت

عابدی مدیسه هستم مدیریت شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایده پردازان مهرگستر. خیلی خوشحال میشم در زمینه کسب و کارهای مبتنی بر وب و همین طور راه اندازی استارت آپ ها در خدمت شما عزیزان و گرامیان باشم. برای مشاوره از طریق شماره های درج شده در تماس با ما در منوی سایت با ما بر خط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *